Myjnia detailingowa, mycie aut w Katowicach

Czysty, lśniący lakier, błyszczące szyby i reflektory, odpowiednio oczyszczone felgi, uszczelki i elementy wykończenia samochodu – dobra myjnia samochodowa potrafi zdziałać cuda, przywracając nawet najbardziej zabrudzone pojazdy do stanu niemalże idealnego. W Fame Detailing wykonujemy kompleksowe mycie aut wszystkich marek i typów z użyciem bezpiecznej dla lakieru i pozostałych elementów, wysokiej klasy chemii czyszczącej o naturalnym pH. Wielu kierowców często nie zdaje sobie sprawy, jak wiele różnego rodzaju rys i rozmaitych defektów lakieru powstaje na skutek nieprawidłowego mycia samochodu. Agresywne środki chemiczne ingerują w strukturę karoserii, felg czy pozostałych elementów wykończeniowych, skutecznie obniżając ich parametry i pogarszając stan wizualny. Nasza myjnia detailingowa stosuje wyłącznie sprawdzone, skuteczne i co ważne – bezpieczne dla auta kosmetyki, pozwalające na nowo cieszyć się czystym i lśniącym samochodem.

Mycie przedsprzedażowe aut w Katowicach

Nasza katowicka myjnia detailingowa oferuje swoim Klientom kompleksowe mycie przedsprzedażowe aut. Chcesz sprzedać swój samochód z zyskiem adekwatnym do jego stanu technicznego i wkładu pracy? Zadbaj nie tylko o stan wizualny lakieru, ale również wnętrza i silnika. Wykonujemy ręczne i mechaniczne mycie aut za pomocą wysokiej klasy środków czyszczących oraz kosmetyków samochodowych o neutralnym pH. Zlecając nam mycie przedsprzedażowe, możesz być pewien, że Twój samochód zostanie przygotowany do sprzedaży w sposób zgodny z najlepszymi standardami car detailingu, a Ty znacznie zwiększysz swoje szanse na otrzymanie żądanej kwoty transakcji. Odwiedź nasze auto spa i przywróć swojemu samochodowi jego prawdziwy blask!

Jaka powinna być dobra myjnia detailingowa?

Wybór myjni samochodowej, do której regularnie oddawać będziemy nasze auto, nie jest łatwym zadaniem i wymaga uwzględnienia kilku istotnych z punktu widzenia pielęgnacji samochodu czynników. Sugerowanie się jedynie ceną za mycie auta nie jest rozsądne, gdyż najtańsze myjnie z reguły oferują podstawowy standard usługi o wątpliwej jakości. Wybierając ofertę Fame Detailing w Katowicach, możesz mieć pewność, że swoje auto oddajesz w ręce doświadczonych specjalistów, mających do dyspozycji najwyższej jakości preparaty oraz urządzenia czyszczące.

    Dobra myjnia detailingowa - u nas możesz liczyć na:
  • dokładne mycie karoserii aktywną pianą z neutralnym pH,
  • szczegółowe czyszczenie opon i felg,
  • mycie szyb,
  • szczegółowe czyszczenie elementów plastikowych, emblematów, ozdób,
  • nakładanie dressingu na opony,
  • osuszanie sprężonym powietrzem (w tym także szczelin, wnęk i trudno dostępnych miejsc),
  • kompleksową kosmetykę auta (samochodowe spa) wraz z aplikacją zapachu.
KONTAKT
Adres:
40-001 Katowice
ul. Krakowska 87, lok. C4

+48 515 917 844
famedetailing@gmail.com
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek:
08:00-18:00
Sobota:
09:00-13:00