Oklejanie aut folią bezbarwną Katowice

Chcesz zachować piękny wygląd swojego nowego samochodu na lata? Lakier Twojego auta może bardzo szybko stracić swój pierwotny blask przez działanie promieniowania UV czy soli drogowej w okresie zimowym. Ogromnym zagrożeniem są także piasek oraz drobne kamienie wyrzucane spod kół innych pojazdów, które nierzadko tworzą nieestetyczne odpryski. Oklejanie folią bezbarwną to najskuteczniejszy sposób na ochronę karoserii, a przy tym w pełni bezpieczny dla samego lakieru.

W ramach swoich usług realizowanych na terenie Katowic oferujemy oklejenie pojazdu z wykorzystaniem najlepszych na rynku folii. Polecamy tę usługę przede wszystkim właścicielom nowych aut, którzy chcą skutecznie i niskim kosztem ochronić powłokę lakierniczą przed uszkodzeniami na długie lata. Stosujemy nie tylko najlepsze produkty, ale także zatrudniamy doświadczonych pracowników, dzięki czemu efekty naszej pracy zaskoczą nawet najbardziej wymagające osoby. Folia bezbarwna nie uszkadza powłoki lakierniczej, jest zupełnie niewidoczna i można ją łatwo ściągnąć, a do tego efektownie podkreśla kolor samochodu i nadaje karoserii dodatkowego blasku.

Zmiana koloru auta Katowice

Wszystkim swoim Klientom z Katowic proponujemy także usługę kompletnej zmiany koloru pojazdu, bez konieczności lakierowania, a więc stosunkowo niskim kosztem. Oferujemy oklejenie karoserii specjalną folią wykonaną z najwyższej jakości materiałów. Mamy niezwykle rozbudowaną paletę barw, w tym warianty matowe, błyszczące, metaliczne, perłowe, jak i kolory specjalne, na przykład zmieniające swoją barwę zależnie od tego, pod jakim kątem patrzy się na pojazd.

Nasza oferta to jednak nie tylko możliwość szybkiej i niedrogiej zmiany kolorystyki całego pojazdu. Zastosowanie folii chroni bowiem oryginalny lakier znajdujący się bezpośrednio pod nią. Specjalna warstwa klejąca z jednej strony jest bezpieczna dla powłoki lakierniczej i bardzo dobrze się jej trzyma, ale jednocześnie łatwo można ją usunąć, powracając tym samym do pierwotnego koloru auta. Stosujemy najnowocześniejsze metody oklejania, gwarantujemy wieloletnią trwałość tych materiałów, a do tego przede wszystkim piękny wygląd samochodu wyjeżdżającego z naszego katowickiego serwisu detailingowego.

Jak wygląda oklejanie pojazdu, auta folią bezbarwną?

Zawsze bardzo profesjonalnie podchodzimy do każdego zlecenia oklejenia auta folią bezbarwną, jak i kolorową, jeśli mamy całkowicie odmienić wygląd całego pojazdu. Proces jej nakładania na karoserię wymaga nie tylko wiedzy oraz doświadczenia, ale także odpowiednich warunków termicznych oraz idealnej czystości w miejscu pracy.

Przed przystąpieniem do oklejania dokładnie czyścimy karoserię (lub tylko poszczególne jej elementy, które mają być pokryte powłoką ochronną). Na tym etapie musimy także usunąć ewentualne niedoskonałości lakieru. Najdrobniejsza nawet nierówność będzie widoczna po aplikacji folii bezbarwnej, a więc powłoka lakiernicza samochodu musi być idealnie gładka. Aby uzyskać doskonale równą powierzchnię, demontujemy również, zależnie od potrzeb, niektóre elementy, w tym na przykład lampy, listwy ozdobne czy zderzaki.

Proces aplikacji folii na aucie może być z tego powodu dość czasochłonny, ale nasi pracownicy nigdy nie wybierają drogi na skróty. Dzięki temu każdy oklejony przez nas w Katowicach pojazd prezentuje się wyjątkowo okazale, a warstwa ochronna wykazuje się wieloletnią trwałością.

KONTAKT
Adres:
40-001 Katowice
ul. Krakowska 87, lok. C4

+48 515 917 844
famedetailing@gmail.com
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek:
08:00-18:00
Sobota:
09:00-13:00