Usuwanie rys z lakieru, polerowanie, korekta i ochrona lakieru samochodowego Katowice

Czy zdajesz sobie sprawę z faktu, że nawet poważnie zużyty lub zniszczony lakier samochodowy można przywrócić do jego fabrycznego stanu, dzięki czemu auto będzie prezentowało się tak, jakby dopiero opuściło salon? Lśniący i intensywny lakier jest marzeniem każdego posiadacza samochodu, bez względu na cenę, markę i wiek pojazdu.

W naszym auto spa wykonujemy kompleksowe polerowanie lakieru auta, przywracając oryginalne parametry lakieru samochodowego. Zabieg ten pozwala przywrócić naturalny wygląd lakieru, podbić głębię jego koloru, a także dodatkowo zabezpieczyć karoserię przed skutkami codziennej eksploatacji auta, dlatego warto zdecydować się na czyszczenie lakieru z niedoskonałości. Dla uzyskania optymalnego efektu stosujemy wyłącznie sprawdzone pasty polerskie oraz środki i kosmetyki samochodowe od renomowanych producentów. Ochrona lakieru możliwa jest z kolei dzięki zastosowaniu wysokiej jakości powłok ceramicznych lub kwarcowych, które zabezpieczają karoserię przed brudem oraz gwarantują jej doskonały połysk na wiele długich miesięcy. Sprawdź nasze realizacje!

Korekta i usuwanie rys z lakieru Katowice

Każda, nawet najdrobniejsza rysa na lakierze samochodu, bardzo łatwo może stać się jednocześnie rysą na sercu właściciela pojazdu. W Fame Detailing doskonale zdajemy sobie sprawę, jak poważnym problemem dla posiadacza auta jest porysowana karoseria. Część rys oraz ubytków lakieru stanowi naturalną konsekwencję eksploatacji auta, inne powstają na skutek uderzeń, otarć czy innych mechanicznych uszkodzeń. Oferowane przez nas korekta lakieru samochodowego i usuwanie rys pozwalają szybko, trwale i bezpiecznie rozwiązać każdy problem z karoserią, a profesjonalna kosmetyka lakieru zapewni jego optymalną ochronę, dzięki której auto nawet po wielu latach użytkowania będzie lśniło tak, jakbyś dopiero odebrał je z salonu. Polecamy również pranie tapicerki oraz pozostałe usługi. Twój samochód będzie jak nowy - Zapraszamy!

Woskowanie i kosmetyka lakieru samochodowego

Oferowane przez nasze auto spa usługi w zakresie ochrony karoserii, to nie tylko profesjonalna polerka samochodowa czy usuwanie rys z lakieru. Swoim klientom z Katowic oraz okolicznych miast i miejscowości, zapewniamy również kompletną kosmetykę, której bardzo ważnym elementem jest woskowanie auta. W celu stworzenia wysokiej klasy powłoki ochronnej na powierzchni lakieru samochodowego nakładamy wyłącznie najwyższej klasy woski, które nabłyszczają lakier i zabezpieczają auto od zewnątrz, chroniąc strukturę karoserii przed odpryskami, działaniem agresywnej chemii, soli, brudu i wielu innych czyhających na drogach zagrożeń. Dokładamy wszelkich starań, aby zarówno jakość, jak i cena oferowanych przez nas usług były dla naszych Klientów satysfakcjonujące.

    Wybierając nasze usługi w zakresie polerowania, kosmetyki i woskowania lakieru, zyskujesz:
  • idealnie gładką powierzchnię karoserii,
  • naturalną, głęboką barwę lakieru oraz jego efektowny połysk,
  • optymalne zabezpieczenie przed działaniem czynników zewnętrznych,
  • znaczną poprawę wizualną i wzrost wartości samochodu,
  • pewność najlepszej ochrony lakieru na długie lata.
KONTAKT
Adres:
40-001 Katowice
ul. Krakowska 87, lok. C4

+48 515 917 844
famedetailing@gmail.com
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek:
08:00-18:00
Sobota:
09:00-13:00