Powłoki ceramiczne do aut w Katowicach

Właściwa ochrona lakieru samochodowego pozwala zabezpieczyć go przed utratą naturalnego blasku, matowieniem koloru, rysami, ubytkami oraz wszelkimi innymi konsekwencjami bieżącej eksploatacji pojazdu. W naszym samochodowym spa w Katowicach aplikujemy na lakier samochodowy profesjonalne powłoki ceramiczne, gwarantujące trwałą, skuteczną i kompleksową ochronę karoserii. Ta niezawodna forma zabezpieczenia lakieru pozwoli także wyeksponować kolor i uzyskać perfekcyjny efekt wizualny, który z pewnością podniesie wartość samochodu przy ewentualnej sprzedaży.

Aplikacja powłoki ceramicznej w naszym salonie odbywa się z zastosowaniem nowoczesnych, bezpiecznych technologii, dzięki czemu powłoka z ceramiki może być stosowana zarówno na nowe, jak i używane samochody. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów, wspierane nowoczesnym zapleczem maszynowym powodują, że możesz z czystym sumieniem oddać nam swoje auto do detailingu. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia się na zabezpieczenie karoserii w dogodnym dla Ciebie terminie.

Dlaczego warto stosować powłoke ceramiczną?

Wśród wielu niewątpliwych zalet, jakie posiada powłoka ceramiczna, na pierwszy plan wysuwają się jej trwałość oraz skuteczność. Nie są to jednak wszystkie powody, dla których tak wielu kierowców decyduje się zabezpieczyć lakier swojego auta ceramiką. Pozostałe korzyści, jakie daje ceramiczna ochrona lakieru to:

    Najważniejsze z nich znajdziesz poniżej:
  • ponadprzeciętna trwałość ochrony dzięki odpowiedniej twardości i odporności powłoki ceramicznej,
  • hydrofobowa powłoka, która błyskawicznie odprowadza wodę i utrudnia przyleganie cząsteczek brudu,
  • gwarancja optymalnej ochrony przed działaniem warunków atmosferycznych, promieniowaniem UV czy agresywną chemią,
  • kompleksowa ochrona wszystkich powierzchni lakierowanych: karoserii, reflektorów, ale również szyb, felg, uszczelek czy elementów plastikowych,
  • spektakularny efekt lustrzanego odbicia na karoserii.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług detailingowych. Odwiedź nas w naszej katowickiej siedzibie lub skontaktuj się z nami w celu umówienia się na dogodny termin zabezpieczenia lakieru swojego samochodu profesjonalną powłoką ceramiczną.

KONTAKT
Adres:
40-001 Katowice
ul. Krakowska 87, lok. C4

+48 515 917 844
famedetailing@gmail.com
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek:
08:00-18:00
Sobota:
09:00-13:00