Renowacja lakieru samochodowego Katowice Śląsk

Piękny i lśniący lakier samochodowy sprawia, że Twój samochód prezentuje się tak dobrze, jakby dopiero co wyjechał z salonu. W Fame Detailing wykonujemy kompleksową renowację lakieru, przywracając fabryczny stan karoserii samochodowej. Pranie tapicerki, polerowanie lakieru, zabezpieczenie lakieru i ogólna renowacja sprawią, że dzięki nam Twoje auto będzie lśnić jak nowe! Do tej usługi polecamy również powłoki kwarcowe i ceramiczne, zabezpieczenie powierzchni lamp przed powstawaniem zanieczyszczeń i niedoskonałości.

Matowienie lakieru, powstawanie rys czy różnego rodzaju ubytków, to tylko niektóre, naturalne konsekwencje eksploatacji pojazdu. Profesjonalna renowacja lakieru samochodowego, jaką jesteśmy w stanie zaproponować kierowcom z terenu województwa śląskiego, pozwala skutecznie i trwale usuwać wszelkie defekty karoserii, przywracając ją do stanu fabrycznego, nawet pomimo widocznych, głębokich śladów jej zużycia. Po wszystkim powierzchnia lakieru na samochodzie stanie się gładka, zyska jednolitą strukturę, dawny blask oraz kompleksową ochronę.

Renowacja lakieru samochodowego w Katowicach

Dzięki usłudze renowacji lakieru samochodowego, jaką wykonujemy w naszym auto spa w Katowicach, Twoje auto będzie prezentować się jak nowe. Stosowane przez nas preparaty oraz najnowocześniejsze technologie, pozwalają nam skutecznie i bezpiecznie usunąć głębokie rysy, odpryski oraz pozostałe ubytki karoserii z różnych elementów, powstałe na skutek codziennej eksploatacji pojazdu. Odtwarzanie fabrycznego stanu lakieru pozwala wyeksponować głębię jego koloru, podnosi wartość auta przy sprzedaży oraz stanowi źródło ogromnej satysfakcji dla posiadacza pojazdu. Mieszkasz na terenie Katowic i chcesz odnowić lakier w swoim samochodzie? Skontaktuj się z nami, zrób coś dobrego dla samochodu i skorzystaj z oferty Fame Detailing – najlepszego auto spa na Śląsku!

KONTAKT
Adres:
40-001 Katowice
ul. Krakowska 87, lok. C4

+48 515 917 844
famedetailing@gmail.com
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek:
08:00-18:00
Sobota:
09:00-13:00