Renowacja i naprawa tapicerki skórzanej Katowice

Skórzana tapicerka w samochodzie od lat, niezmiennie uchodzi za synonim luksusu i wysokiego standardu wyposażenia pojazdu. Niestety, fotele oraz pozostałe skórzane elementy podlegają intensywnej eksploatacji, której konsekwencją są przetarcia, dziury, utrata koloru czy pęknięcia. W Fame Detailing wykonujemy profesjonalną renowację tapicerki skórzanej, przywracając ją do stanu fabrycznego. Dzięki nam, szybko, łatwo i niedrogo odzyskasz swoją trwałą, lśniącą i pozbawioną ubytków tapicerkę, a wnętrze Twojego auta znów będzie zachwycać nowością i luksusem wykończenia.

Wykonywana przez nas naprawa tapicerki samochodowej adresowana jest do klientów zamieszkujących Katowice i okoliczne miejscowości. Po renowacji skóra w Twoim samochodzie nie tylko odzyska swój dawny wygląd i barwę, ale także zyska kompleksową ochronę dzięki profesjonalnej impregnacji.

Impregnacja i pranie tapicerki w Katowicach

Oprócz napraw skórzanej tapicerki, oferujemy także pranie i czyszczenie skór samochodowych. Usługa ta cieszy się ogromną popularnością, gdyż pozwala całkowicie odmienić wnętrze wyeksploatowanego samochodu, przywracając je do fabrycznego stanu. Tapicerka skórzana mimo efektownego wyglądu, szybko ulega zabrudzeniom. W naszym auto spa doskonale radzimy sobie z każdym rodzajem zabrudzeń – również tych, które głęboko przeniknęły w strukturę tapicerki i wydają się niemożliwe do usunięcia.

    Po zabiegu skóra w Twoim aucie:
  • odzyska swój blask i fabryczny kolor,
  • zyska kompleksową ochronę dzięki impregnacji skór,
  • zachwyci każdego pasażera,
  • znacznie poprawi wizualny stan auta oraz podniesie jego wartość przy sprzedaży,
  • zapewni Ci komfortowe warunki podróżowania.

Czyszczenie skór w autach - Katowice

Oferowane w naszym auto spa w Katowicach czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej to usługi, które wykonujemy z zastosowaniem najnowocześniejszych metod i sprawdzonych środków czyszczących. Stosowana przez nas technologia pozwala na usuwanie brudu z trudno dostępnych miejsc, a impregnacja tapicerki zapewnia jej skuteczną ochronę przed dalszym zanieczyszczeniem. Jednocześnie nasi Klienci mają pewność, że do prania i czyszczenia skór samochodowych stosujemy wyłącznie atestowane środki, które nie powodują żadnej ingerencji w strukturę tapicerki, przez co są dla niej całkowicie bezpieczne. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze biuro w Katowicach – z nami tapicerka w Twoim aucie odzyska swój dawny blask!

KONTAKT
Adres:
40-001 Katowice
ul. Krakowska 87, lok. C4

+48 515 917 844
famedetailing@gmail.com
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek:
08:00-18:00
Sobota:
09:00-13:00