Szkolenia z Car Detailingu w Katowicach

Oferujemy kompleksowe szkolenia praktyczne i teoretyczne przy udziale wykwalifikowanych instruktorów i profesjonalnie wyposażonego Centrum Szkoleniowego. W ramach szkolenia uczestnicy zdobywają wiedzę na temat Auto Detailingu tj. procedur postępowania, produktów i ich zastosowania oraz odbywają ćwiczenia praktyczne. Bogatą wiedze zdobytą w trakcie szkolenia z Auto Detailingu można wykorzystać do wszystkich zabiegów poprawiających walory estetyczne aut klientów, a także pojazdów prywatnych. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe, a każde szkolenie kończy się otrzymaniem certyfikatu potwierdzającego odbyte szkolenie.

Nauka i szkolenia z Fame Detailing w Katowicach

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku oraz zatrudnianie świetnych specjalistów z branży przekładają się na najwyższą jakość usług, którą możemy zagwarantować każdemu Klientowi. W ramach szkoleń prowadzonych w Katowicach przez naszą firmę Fame Detailing możemy zapewnić kompleksowy kurs, który pokazuje od najdrobniejszych szczegółów tajniki poprawiania wyglądu samochodów.

Podczas szkoleń skupiamy się jednak nie tylko na wiedzy czysto teoretycznej. Nasi kursanci mają możliwość sprawdzenia zdobytej wiedzy w praktyce, realizując różne prace detailingowe na samochodach. Doświadczeni pracownicy zajmujący się organizacją szkoleń szczegółowo prezentują również najlepsze i najczęściej stosowane produkty w tej branży. Uczymy prawidłowej ich aplikacji, jak i stosowania z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasze szkolenia są bezcenne nie tylko dla tych osób, które z detailingiem wiążą swoją karierę zawodową. To również świetna opcja dla każdego, kto chciałby we własnym zakresie zajmować się poprawianiem wyglądu swoich prywatnych samochodów.

KONTAKT
Adres:
40-001 Katowice
ul. Krakowska 87, lok. C4

+48 515 917 844
famedetailing@gmail.com
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek:
08:00-18:00
Sobota:
09:00-13:00